Kā iepirkties

Kā tiek noformēts pasūtījums internetā?

Iepirkties iespējams, meklējot nepieciešamo preci pēc nosaukuma, vai apskatot piedāvāto preču klāstu un izvēloties no tā vajadzīgo. Lai to izdarītu, nospiediet uz preces nosaukuma. Tad Jūs ieraudzīsiet preces īsu aprakstu, produkta sastāvu un instrukciju.


Lai iegādātos konkrēto produktu lielākā daudzumā – logā „Daudzums” jāieraksta nepieciešamais produktu skaits. Kad esat izvēlējies produktu un nolēmis to iegādāties, nospiediet „Ielikt grozā”.


Tad redzēsiet izvēlētos produktus un kopējo pasūtījuma summu. Jūs varat atgriezties Interneta aptiekā, nospiežot pogu „Aizvērt”, lai turpinātu iepirkšanos un apskatītu citus produktus. Lai apskatītu grozā ievietotās preces spiediet pogu “Uz grozu”, bet lai dotos noformēt pirkumu un veiktu apmaksu par pasūtījumu, spiediet pogu “Noformēt pasūtījumu”. Jums būs jānorāda kontaktinformācija par sevi (vārds, uzvārds, adrese utt.), izvēlieties vēlamo piegades veidu un tad ērtāko apmaksas veidu.

Lai veiktu pasūtījumu spiediet pogu “Veikt apmaksu”. Pēc maksājuma veikšanas gaidiet pasūtījuma apstiprinājumu uz Jūsu noradīto e-pastu.

Produktu meklēšana

Lai atrastu nepieciešamo produktu ātrāk, izmantojiet meklēšanas lauku interneta aptiekas augšējā daļā pa vidu. Lai sāktu meklēšanu nospiediet datora peles taustiņu uz norādes "Meklēt", tad ierakstiet Jums interesējošās produkta nosaukumu.

Produktu izvēlne

Atrodiet sev nepieciešamo preci, vadoties pēc to pielietojuma. Lai apskatītu produktu kategorijas uzbrauciet ar peles kursoru uz pogas “Preču katalogs” un tad izvēlieties sev interesējošo kategoriju.

Nepieciešama palīdzība?