Par Saules Aptieka

“Saules aptieka” misija – pilna farmaceitiskā aprūpe visaugstākajā līmenī.

“Saules aptieka” ir uzņēmums ar vēsturi un tradīcijām. Mūsu zīmolu raksturo stabilitāte, atbildība un farmaceitiskā aprūpe visaugstākajā līmenī. Mūsu vērtība ir mūsu profesionāļu komanda un gadu gaitā atrastā un nemitīgi pilnveidotā tirgus niša. Mūsu pacienti zina, ka “Saules aptiekā” viņi saņems profesionālu informāciju un iejūtīgu attieksmi, plašu zāļu klāstu, tostarp Latvijā nereģistrētas zāles. Mēs arī nodrošinām plaša spektra, inovatīvus zāļu pagatavošanas pakalpojumus.

Vairāk nekā 25 gadu garumā “Saules aptieka” un tās profesionāļu komanda ar savu darbu un attieksmi sniedz savu ieguldījumu Latvijas zāļu pieejamībā un Latvijas iedzīvotāju veselības saglabāšanā un uzlabošanā.

Uz e-aptieku
Par Saules Aptieku Par Saules Aptieku Par Saules Aptieka

Kādēļ izvēlēties mūs?

Mēs vienmēr cenšamies, lai “Saules aptieka” mūsu klientiem saistītos ar augstāko kvalitātes standartu farmācijas jomā, tāpēc sekojam līdzi jaunākajām farmaceitiskajām tendencēm un aktualitātēm Latvijā un pasaulē.

profesionalitate

Profesionalitāte

“Saules aptieka” komanda ik dienu pilnveido savu darbu, papildina zināšanas un interesējas par labāko pasaules praksi farmācijas nozarē.

atbildiba

Atbildība

“Saules aptieka” farmaceiti uzņemas atbildību par savu klientu veselību, tās uzturēšanu un veicināšanu. Mēs strādājam ar pārliecību, ka farmaceits jau sen nav tikai zāļu izsniedzējs.

attistiba

Attīstība

“Saules aptieka” farmaceiti uzņemas atbildību par savu klientu veselību, tās uzturēšanu un veicināšanu. Strādājam ar pārliecību, ka farmaceits nav tikai zāļu izsniedzējs.

personiska-attieksme-pret-klientiem

Personiska attieksme

Mums ir ļoti svarīgi, lai klients, ienākot aptiekā, jūtas laipni gaidīts. Mūs patiesi interesē klienta vajadzības, tāpēc ārsta izrakstītās zāles sniedzam kopā ar profesionālu informāciju.

Mūsu komanda

“Saules aptieka” ir uzņēmums ar vēsturi un tradīcijām. Mūsu zīmolu raksturo stabilitāte, atbildība un farmaceitiskā aprūpe visaugstākajā līmenī. Mūsu vērtība ir mūsu profesionāļu komanda un gadu gaitā atrastā un nemitīgi pilnveidotā tirgus niša.

Mūsu pacienti zina, ka “Saules aptiekā” viņi saņems profesionālu informāciju un iejūtīgu attieksmi, plašu zāļu klāstu, tostarp Latvijā nereģistrētas zāles, kā arī nodrošinām plaša spektra, tostarp inovatīvus zāļu pagatavošanas pakalpojumus.

Mēs vienmēr cenšamies, lai “Saules aptieka” mūsu klientiem saistītos ar augstāko kvalitātes standartu farmācijas jomā, tāpēc sekojam līdzi jaunākajām farmaceitiskajām tendencēm un aktualitātēm Latvijā un pasaulē

Saules aptiekas komanda
citats

Ja zāles ir nopērkamas kādā no Eiropas valstīm, tad tām ir jābūt pieejamām arī pacientam šeit, Latvijā.

Mūsu moto

Pakalpojumi aptiekās

Mums ir ļoti svarīgi, lai klients, ienākot aptiekā, jūtas laipni gaidīts. Mūs patiesi interesē klienta vajadzības, tāpēc ārsta izrakstītās zāles sniedzam kopā ar profesionālu informāciju, kas balstīta gadiem krātās zināšanās un aktualitātēs farmācijas jomā.

Sazināties ar mums

Asinsspiediena mērīšana

“Saules aptiekā” iespējams izmērīt arteriālo asinsspiedienu, saņemot profesionāla farmaceita konsultāciju

Zāļu pagatavošana

“Saules aptieka” veic zāļu izgatavošanu pēc klienta vajadzībām.

Cukura līmeņa noteikšana

Tiek paņemts viens asins piliens un ar glikometra palīdzību tiks noteikta cukura koncentrācija.

Nereģistrētās zāles

Latvijā nereģistrēto zāļu sagāde klīnikām un individuāliem pacientiem