SĪKDATŅU POLITIKA

I Vispārīgie noteikumi

1. Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Saules aptieka” Reģ. Nr. LV40003373494, adrese: Krūzes iela 38,Rīga, LV-1002, Latvija; elektroniskā pasta adrese: e-saulesaptieka@saulesaptieka.lv; tīmekļa vietnes adrese: https://e-saulesaptieka.lv (turpmāk - Sabiedrība) apņemas nodrošināt Sabiedrības tīmekļa vietnes https://e-saulesaptieka.lv (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot Sabiedrības vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

2. Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Sabiedrība tās izmanto.

II Informācija par sīkdatnēm

3. Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

III Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

4. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram,tiešsaistes maksājumu veikšanai.

5. Mēs izmantojam četru veidu sīkdatnes - "Nepieciešamās", "Mārketinga", "Reklāma", "Analītika". Pēc noklusējuma "Nepieciešamās” šikdatnes ir obligātas un bez tām izmantot mājaslapu nav iespējams.

6. Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrist”, tas nozīmēs, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem.

7. "Strikti nepieciešamās sīkdatnes" ir nepieciešamas, lai nodrošinātu pilnīgu un nepārtrauktu https://e-saulesaptieka.lv tīmekļa vietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tīmekļa vietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

IV Politikas izmaiņas

8. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Sabiedrības privātuma politiku, kas atrodama Sabiedrības tīmekļa vietnes sadaļā Personas datu apstrādes politika vai sazināties ar Sabiedrības datu aizsardzības speciālistu datuspecialists@saulesaptieka.lv.

9. Sabiedrībai ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas https://e-saulesaptieka.lv.